Tomo idėja – naujas automobilis darbui su Taxify ir Uber

     Tomas, tai 22 metų vaikinas, gyvenantis ir studijuojantis Vilniuje. Kaip, mes visi žinome, sostinėje pragyvenimas tikrai brangus ir jam kilo mintis, kaip užsidirbti papildomas pajamas laisvu laiku. O laisvo laiko Tomas turi tikrai daug, nes dažnai nebūna paskaitų, trečiadieniai iš vis laisvi, taip pat ir savaitgaliais lieka ne mažai laiko. Kiek pasidomėjęs galimybėmis kuo galėtų užsiimti, nutarė paklausyti savo draugo, kuris pasiūlė išbandyti taxi arba žmonių pavėžėjimo veiklą. Kadangi, Tomas neturėjo nuosavo automobilio tokiam darbui, kreipėsi į mus dėl 3000 eurų paskolos. Kaip laiduotojus, jis turėjo savo dirbančius tėvus, todėl paskolą suteikėme be jokių apribojimų per dvi darbo dienas. Dar truko savaitė, kol Tomas išsirinko savo naują automobilį – Volkswagen Passat. Šiuo metu, nuo paskolos išdavimo laikotarpio pradžios praėjo jau daugiau, kaip pusę metų ir klientas džiaugiasi savo nauju darbu, kuris jam leidžia laisvu laiku dirbti mėgstamą darbą ir neturėti darbdavio virš savo galvos. Tomas visada įmokas moka laiku, nes iš savo taxi veiklos gauna nuo 800 iki 1500 eurų pajamų per mėnesį. Klientas patenkintas suteikta galimybe, o mes laimingi savo kliento sėkme. Netolimoje ateityje Tomas planuoja plėsti savo veiklą ir dar kartą bendradarbiauti su mumis, nes mes pastoviems klientams siūlome dar geresnes sąlygas.

Monikos idėja – manikiūro kursai ir darbo vietos sau, sukūrimas

     Monika, tai 35 metų mama, kuri viena augina 7 metų dukrą. Prieš kreipiantis paskolos ji dirbo nekvalifikuotą darbą viename vietos fabrike. Darbas buvo labai sunkus, kurį tekdavo dirbti po 12 valandų per dieną, penkias dienas per savaitę. Monika turėjo nedidelę svajonę – teikti manikiūro ir pedikiūro paslaugas savo mieste. Šiai svajonei įgyvendinti jis pas mus pasiskolino 1700 eurų sumą. Pinigai pagrinde buvo skirti manikiūro kursams, kurie leido įgyti naujų, profesionalių ir šiuolaikiškų profesinių žinių. Už likusią pinigų sumą Monika įsigijo įvairių priemonių darbui ir išsinuomojo darbo vietą grožio salone. Pradžia, kaip ir kiekviename versle buvo sunki, todėl ne kartą teko atidėti įmokų mokėjimą. Tačiau laikui bėgant, klientų vis daugėjo ir Monikos geras bei kokybiškas darbas, naujus klientus pavertė pastoviais, kurie lankėsi vis dažniau bei rekomenduodavo jos paslaugas savo draugams. Monika sako, kad geriausia reklama yra ta, kuri keliauja „iš lūpų į lūpas“ ir ji nieko nekainuoja. Šiuo metu, ji dirba iki 8 valandų per dieną, palyginti nesunkų darbą ir uždirba iki 120 eurų per vieną pilną darbo dieną. Monika, net gražiausiame sapne nesapnavo, kad jai pavyks uždirbti tokius pinigus dirbant svajonių darbą. Kaip ir galima suprasti, ji paskolą jau senai grąžino ir apie naujus įsipareigojimus net negalvoja, kadangi pajamų pilnai užtenka. Taigi, tai puikus Monikos pavyzdys kuris parodo, kad ir iš nedidelės pinigų sumos galima sau sukurti labai gerą darbo vietą.

Ūkininko Rimanto idėja – esamo valdos padidinimas perkant apleistą žemę

     Rimantas, tai ūkininkas, kuris ūkininkauja jau virš 25 metų ir turi sukaupęs didelę patirtį šioje srityje. Rimanto ūkis specializuojasi į augalininkystę ir šiuo metu dirba 13 hektarų žemės. Sėjamos įvairios grūdinės kultūros: kviečiai, rugiai, miežiai, avižos ir kitos mažiau populiarios kultūros. Kadangi augalininkystė priskiriama sezoniškumui, ūkininko pajamos taip pat gaunamos ne pastoviai, o kai tik yra nuimamas ir parduodamas derlius. Žinoma, kad derlius kiekvienais metais būna skirtingas dėl oro sąlygų, sėklos daigumo, trąšų panaudojimo ir kitų sąlygų, todėl gaunamas pinigų kiekis labai svyruoja. Ūkininkas kreipėsi dėl 2300 eurų paskolos, nes kaimynas pasiūlė pirkti 1,5 hektaro apleistos žemės, tačiau su sąlyga, kad pinigai bus sumokėti iš karto. Rimantas kaip tik buvo išleidęs savo santaupas ir laisvų pinigų neturėjo, o derlius buvo dar neužaugęs, kad būtų galima parduoti ir taip sumokėti kaimynui už žemę. Jis neplanavo pirkti žemės, tačiau pasiūlytas sklypas buvo žemiau rinkos kainos ir kuris ribojasi jau su turimu žemės sklypu, privertė nedvejoti ir griebti pasiūlymą. Paskola buvo išmokėta per 1 darbo dieną, kad ūkininkas greičiau galėtų atsiskaityti su kaimynu. Taigi, Rimantas šiuo metu valdo jau 14 hektarų ūkį ir kadangi šie metai yra neblogi, planuojama gauti nemažai pajamų ir taip grąžinti paskolą. Visą paskolos laikotarpį ūkininkas mokėjo tik nedideles palūkanas, o paskolos sumą grąžins termino pabaigoje arba kai parduos rudens derlių.

Laimos ir Liutauro idėja – prekių asortimento praplėtimas

     Laima (26 metai) ir Liutauras (29 metai), tai jauni žmonės, kurie socialiniame tinkle „Facebook“ ir skelbimuose prekiauja įvairiais rūbais bei aksesuarais. Pora užsiima internetine prekyba jau virš 2 metų ir jiems neblogai sekasi. Turi gerus tiekėjus iš Lenkijos ir Kinijos, kurie prekes gamina itin kokybiškai ir nebrangiai. Kadangi tiekėjai yra iš kitų valstybių, Laima su Liutauru prekes perkasi iš anksto ir sandėliuoja savo patalpose, kad vėliau klientams galėtų pristatyti per labai trumpą laiką t. y. 1-2 darbo dienas. Taip jie išsiskiria iš savo konkurentų, kurie prekių pas save nelaiko ir pristatymas trunka iki 4 savaičių, kitaip sakant, kurie užsiima „dropshipingu“. Rūbų ir aksesuarų pirkėjai visada nori, kad jų užsakymai pasiektų juos kuo greičiau ir, kad galėtų nedelsdami pasipuošti įsigytomis prekėmis. Verslininkų pora dirba pelningai nuo pat pirmos dienos, tačiau norint geresnių ir greitesnių rezultatų reikia didinti pardavimus, todėl jie nusprendė kreiptis dėl 3000 eurų paskolos ir šią sumą investuoti į rūbų ir aksesuarų asortimento didinimą bei praplėtimą. Po paskolos išdavimo, prekybininkai įsigijo prekių ir pradėjo dirbti tai, ką mokėjo geriausiai – reklamuoti ir pardavinėti. Jau po 2 mėnesių, jie buvo uždirbę visą paskolos sumą, kurią ir grąžino ankščiau laiko, nors paskolos sutartyje buvo nusimatę, kad paskolą grąžins tik po 3 metų. Laima ir Liutauras džiaugėsi, kad grąžinus paskolą ankščiau laiko nebuvo taikomi jokie papildomi mokesčiai, todėl sakė, kad jeigu ir vėl prireiks paskolos, būtinai kreipsis į mus.

Birutės idėja – prekyba dėvėtais rūbais turguje

     Birutė, tai 58 metų sunkios sveikatos moteriškė, kuri gyvena Klaipėdos rajone, Dituvos sodų bendrijoje. Klaipėdiečiai ir visi šio nuostabaus krašto gyventojai žino, kas yra „Dituvos blusų turgus“. Čia ištisus metus prekiaujama įvairiomis prekėmis, tačiau didžiausią dalį sudaro dėvėtų rūbų prekyba. Birutė gyvena visai šalia turgaus ir mato kiek žmonių čia atvažiuoja ir kiek – išvažiuoja. Todėl, matydama, kad pirkėjų srautas tik didėja, sugalvojo pati prekiauti dėvėtais rūbais, o uždirbtus pinigus skirti atostogoms sanatorijoje. Pradžioje Birutė pasidomėjo dėvėtų rūbų kainomis pas didmenininkus ir jau žinodama tikslią sumą kreipėsi į mus dėl 600 eurų paskolos. Kadangi klientė buvo nedirbanti, jai reikėjo laiduotojo, kuriuo tapo jos vyras. Birutės vyras dirba mažoje įmonėje šalia Klaipėdos ir gauna nedideles, tačiau stabilias darbo pajamas. Buvo nuspręsta suteikti 600 eurų paskolą ir taip prisidėti prie dar vienos idėjos įgyvendinimo. Šiuo metu, Birutė jau prekiauja dėvėtais rūbais turguje, o paskolą planuoja grąžinti per vasaros sezoną, kadangi tuo laiku atvyksta didžiausi pirkėjų srautai iš viso Klaipėdos rajono. Pasiteiravus klientės, ar džiaugiasi įgyvendinta idėja, ji atsako: nieko geriau ir būti negali, kadangi darbas nesunkus, o ir su žmonėmis pabendrauti galima. Taip pat džiaugiasi ir jos vyras, nes žiemą jau planuojamos atostogos Palangos sanatorijoje.

Jono idėja – bendrabučio kambario pirkimas bei nuoma

     Jonas, tai 31 metų smulkus verslininkas – statybininkas iš Tauragės. Jis užsiima apdailos darbais privačiuose namuose, butuose ir visur kur tik randa gerą pasiūlymą. Dirba dažniausiai vienas, tačiau kartais pasitelkia į pagalbą ir pagalbinius darbuotojus. Po 11 metų sunkaus darbo stažo nusprendė, kad reikia pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą t. y. pirkti butus ir juos nuomoti, kad uždirbtų pasyvias pajamas. Jonas dalyvavo keliuose seminaruose, kur verslo konsultantai mokina, kaip reikia tinkamai pradėti investuoti ir gauti pajamas iš nekilnojamojo turto nuomos. Taigi, atėjo metas susirasti pigų butą ir nupirkti jį nuomai. Jonas pasiūlymų ieškojo varžytinėse, kadangi ten tikrai galima rasti gerų ir nebrangių variantų. Ilgai ieškoti neteko, nes tuo metu buvo paskelbtos varžytinės bendrabučio kambariui, kurio pradinė kaina – 4000 eurų. Jonas pasidaręs vietos analizę, būtų paklausa ir pasiūla toje vietoje nusprendė pirkti šį objektą. Kadangi tokios pinigų sumos iš karto neturėjo, kreipėsi į mus dėl 3000 eurų paskolos. Likusią sumą Jonas padengė iš savo atlyginimo ir santaupų. Klientas, taip pat turėjo kito nekilnojamojo turto, kurį užstatė ir paskolą išdavėme be jokio vargo ir su mažesnėmis palūkanomis. Iš karto po paskolos gavimo, Jonas nusipirko bendrabučio kambarį ir kadangi pats yra statybininkas tai remontą irgi atliko pats. Šiuo metu klientas savo investicinį objektą jau išnuomojo. Nuomininkas pasitaikė geras, kuris planuoja nuomotis ne mažiau vienerių metų. Nuomininkas pinigus už nuomą moka tvarkingai, kas mėnesį kaip ir mūsų klientas kuris moka palūkanas. Jonui pasisekė, nes nuomininko įmoka dengia ir paskolą, ir dar lieka keli eurai pelno. Klientas tikisi, kai tik išmokės paskolą, ieškos naujo nekilnojamojo turto objekto nuomai, taip didindamas savo pasyvias pajamas ir gal vieną dieną galės iš to pilnai pragyventi.

Remigijaus idėja – automobilio pirkimas ir pardavimas

     Remigijus, tai 18 metų jaunuolis iš Marijampolės. Kaip žinome, šis miestas garsėja prekyba naudotais automobiliais, todėl ir paskolos gavėjas gyvenimą bando sieti su šia sritimi, nors dar yra labai jaunas. Remigijus rado Opel Astra markės automobilį už labai žemą kainą ir žinojo iš karto kam jį parduos. Todėl klientas kreipėsi į mus dėl 950 eurų paskolos, už kuriuos planavo pirkti automobilį ir jį iš karto perparduoti. Kadangi Remigijus dar nedirbantis, jam prireikė laiduotojo paskolai gauti, tačiau tai problemų nesukėlė. Iš karto po paskolos išdavimo, klientas nupirko planuotą automobilį ir jau po 3 dienų jį pardavė už daug didesnę kainą. Gavęs pinigus iš pirkėjo, Remigijus grąžino visą paskolą ir dar pasiliko sau pelno. Tai buvo viena iš greičiausiai grąžintų paskolų mūsų įmonėje. Džiaugiamės padėję klientui uždirbti pinigus per tokį trumpą laiko tarpą ir linkime sėkmės ateityje uždirbant dar didesnes pajamas.

Onutės idėja – buhalterinių paslaugų teikimas įmonėms

     Onutė, tai 27 metų profesionali buhalterė, kuri šiuo metu dirba buhalterines paslaugas teikiančioje įmonėje. Klientė yra įgijusi magistro laipsnį ir turi jau 7 metus darbo patirties finansų ir apskaitos srityje. Kadangi mergina turi nemažai darbo patirties, nusprendė įsteigti savo nuosavą įmonę, kuri teiks buhalterines paslaugas ir konsultuos mokesčių klausimais kitas verslo įmones. Taigi, Onutė kreipėsi į mus dėl 3000 eurų paskolos verslo pradžiai. Paskolą išdavėme tą pačią darbo dieną, kadangi klientės kredito istorija buvo nepriekaištinga bei turėjo nuolatinį, pastovų darbą. Už gautą paskolą, Onutė planuoja pirkti kompiuterį, buhalterinę apskaitos programą ir darbo stalą. Paskolos gavėja, savo paslaugas, kol neturi daug klientų planuoja teikti iš namų, o vėliau verslui įsivažiavus galvoja apie patalpų nuomą ir papildomų darbuotojų samdymą. Mes patikėjome jos idėja ir tikimės, kad ateityje jos įmonė užaugs iki didelės kompanijos.

Norėdami pasidalinti savo idėja ar istorija, prašome susisiekti el. paštu: info@ivspaskolos.lt

Jeigu Jums reikalinga paskola, prašome užpildyti paskolos paraišką paskolai gauti.

[PILDYTI PARAIŠKĄ]