Paskola daržininkystės ūkiui

Paskolos ūkininkams yra labai svarbi sudedamoji verslo dalis. Vis dažniau pastebima, kad sėkmingi ūkininkai savo verslą finansuoja paskolų pagalba. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokią paskolos naudą gauna daržininkystės ūkis, nusprendęs savo ūkio plėtojimui imti paskolą. Pamatysime, kad paskola daržininkystės ūkiui gali ženkliai palengvinti ūkininkavimo sąlygas, padidinti ūkio konkurencingumą, bei pelningumą. Paskola daržininkystės ūkiui taip pat padeda ženkliai pagreitinti ūkio augimo procesus ir pagerinti ūkininkavimo sąlygas.

Realaus daržininkystės ūkio pavyzdys

Turime smulkų daržininkystės ūkį, kuris ūkininkauja 5 hektarų plote. Šis ūkis augina bulves, morkas, svogūnus ir kopūstus. Ūkis savo produkciją tiekia maitinimo įstaigoms, tokioms kaip barai, kavinės, restoranai, darželiai ir kitos viešojo maitinimo įstaigos. Likusią dalį savo produkcijos parduoda turguje. Didžiausią pelną ir mažiausias laiko sąnaudas ūkis patiria savo produkciją tiekdamas maitinimo įstaigoms. Tuo tarpu, prekiaudamas turguje, ūkininkas uždirba labai mažai pelno ir patiria daug darbo laiko sąnaudų.

Maitinimo įstaigos yra labai patenkintos šio ūkio produkcija, jos mielai nupirktų daugiau ūkio produkcijos, tačiau norėtų, kad ši produkcija būtų ne tik žaliavinė kurią pirkdavo iki šiol, o perdirbta ir iškart tinkama gamybai. Maitinimo įstaigos norėtų įsigyti šaldytų, pjaustytų bulvių, bulvyčių fri, pjaustytų morkų bei įvairių pjaustytų salotų.

Ūkiui maitinimo įstaigų pasiūlymas yra labai palankus, tačiau yra viena problema. Ūkis neturi pakankamai lėšų, kad galėtų įsigyti reikalingą įrangą daržovių perdirbimui. Tokioms daržovėms perdirbti ūkiui reikėtų daržovių plovimo mašinos, bulvių ir morkų skutimo mašinos, daržovių pjaustyklės, daržovių džiovinimo mašinos, šaldymo įrangos ir pakavimo linijos. Sutaupyti šios įrangos įsigijimui ūkiui prireiktų ne vienerių metų o ir jo vietą rinkoje gali užimti kiti pažangesni daržininkystės ūkiai. Todėl ūkininkas pradėjo ieškoti sprendimų, kaip būtų galima gauti pinigų šių investicijų įsigijimui.

Atrastos ūkio galimybės

Ūkis atrado galimybes pasinaudoti ES parama, o likusią dalį pinigų pasiskolinti. Iš savų lėšų, ES paramos ir gautos paskolos ūkininkas nusipirko daržovių plovimo mašiną, kurioje galima plauti visas ūkyje auginamas daržoves. Taip pat bulvių ir morkų skutimo mašiną, kurios greitai ir kokybiškai nuskuta daržoves. Įsigyta daržovių pjaustyklė supjausto daržoves salotoms ar paruošia daržoves kepimui. Daržovių džiovinimo mašinos išdžiovina salotas, kad šios būtų tinkamos pakavimui. Pakavimo linija supakuoja perdirbtas daržoves. Šaldymo įranga reikalinga siekiant išsaugoti perdirbtų daržovių kokybę ir šviežumą.

Taigi, įsigijus šią įrangą ūkininkas pradėjo gaminti tokią perdirbamą produkciją: griežinėliais pjaustytos bulvės, bulvytės fri, griežinėliais pjaustytos morkos, juostelėmis pjaustytos morkos, smulkiai tarkuotos morkos, stambiai tarkuotos morkos, smulkiai pjaustyti kopūstai, kopūstų ir morkų salotos.

Pradėjus gaminti ir tiekti šią produkciją, ūkio pardavimo pajamos ženklai išaugo, ūkio pirkėjų ratas išsiplėtė, ūkis tapo konkurencingesnis ir pelningesnis. Ūkio įsigyti įrenginiai atsipirko per 2 metus ir per šiuos metus ūkis sugebėjo gražinti paimtą ūkio paskolą. Dabar šis ūkis planuoja dar kartą plėsti savo gamybinius pajėgumus,  įsigydamas daugiau nuosavos žemės ir naujos įrangos.  Ir žinoma šioms investicijoms ūkininkas planuoja pasinaudoti „IVS PASKOLOS“ teikiama ūkio paskola.

IVS PASKOLOS – puikus sprendimas Jūsų ūkiui

IVS PASKOLOS ūkininkams suteikia finansinę pagalbą būtent tada, kada jos labiausiai reikia. Padeda ūkiui augti greičiau ir uždirbti ženkliai didesnį pelną. Pateiktame pavyzdyje ūkininkas pagal tuo metu gaunamas ūkio pajamas, būtų turėjęs taupyti naujiems įrengimams mažiausiai 5 metus. O kol būtų sutaupęs šiai įrangai jo turimi pinigai būtų nuvertėję ir tikėtina, kad taupymo laikotarpis būtų dar prasitęsęs. Tuo tarpu, su paskola ūkis įrangą gavo nedelsiant ir galėjo ženkliai padidinti savo pajamas, o iš padidėjusių pajamų sugebėjo vos per 2 metus gražinti paimtą paskolą. Tai vienas iš puikių pavyzdžių, kada paskola padeda į kitą lygį perkelti jūsų vykdomą veiklą ir Jums atveria naujas finansines galimybes.

IVS PASKOLOS yra sukurtos specialiai smulkiems ūkiams. Mums ypač svarbu, kad paskola ūkininkui būtų išduodama jam palankiausiu metu ir palankiausiomis sąlygomis. Mes neprašome perteklinių finansinių planų, o tiesiog padedame Jums įgyvendinti Jūsų svajones. Paraiškos formą galite pateikti vos per kelias minutes. O mūsų darbuotojai vos gavę paraišką ims ją vertinti. Atsakymą ar jums suteikiama paskola,  gausite dar tą pačią arba kitą darbo dieną. O paskolą galėsite naudoti savo investicijoms jau po 1-2 darbo dienų nuo paraiškos užpildymo.

[PILDYTI PARAIŠKĄ]