Ką suteiktų paskola uogininkystės ūkiui

Uogininkystės ūkis iš paskolos įsigyja agro plėvelę, laistymo įrangą, smulkintuvą ir uogų skynimo mašiną. Agro plėvelė padeda apsaugoti uogynus nuo šalnų, bei paspartinti uogų užauginimo periodą. Laistymo įranga tokiam ūkiui padeda užauginti daug didesnį kiekį produkcijos. Ši produkcija yra daug skanesnė ir atrodo išvaizdesnė. Smulkintuvas padeda daug greičiau ir efektyviau tvarkyti uogynus, o perdirbtomis augalų liekanomis apdengiamos augalų šaknys ar tarpueiliai tarp uogų. Taip, ne tik apsaugomi želdinukai nuo šalnų bei karščio, mažinamas piktžolių kiekis, bet ir uogos būna švaresnės bei sveikesnės. Uogų skynimo mašina padeda, ne tik daug greičiau nuskinti uogas, bet ir ženkliai sumažina ūkyje reikalingų darbuotojų skaičių. Taip ženkliai sumažinamos skynimo sąnaudos, tampama nepriklausomu nuo valdžios reformų susijusių su samdomais darbuotojais.

Visos šios iš ūkio paskolos įsigytos investicijos ženkliai sumažina gamtos įtaką uogininkystės ūkiui, padidina ūkio konkurencingumą ir pelningumą. Sumažina ūkio darbo laiko ir piniginių lėšų sąnaudas. Ženkliai pagerina ūkio produkcijos kokybę, padeda produkciją užauginti ankščiau ir taip uždirbti didesnį pelną.

Augalininkystės ūkis ir paskola

Augalininkystės ūkis ima paskolą plūgui, sėjamajai, purkštuvui, naudotam kombainui ir priekabai įsigyti. Kadangi ūkis dalyvauja ES paramos remiamame projekte, tai didelė dalis pinigų už įsigytą techniką bus kompensuota įgyvendinus ES projekte numatytus tikslus.

Įsigytas šešių korpusų plūgas padės sutaupyti laiko, degalų ir remonto sąnaudų. Prieš tai ūkis dirbo su trijų korpusų plūgu, todėl dirbant su šešių korpusų plūgu bus galima dvigubai greičiau suarti žemę ir tam prireiks perpus mažiau degalų ir darbo laiko sąnaudų. Iš paskolos įsigyta šešių metrų sėjamoji taip pat dirbs dvigubai našiau, nes ankščiau ūkyje buvo naudojama trijų metrų sėjamoji. Taigi bus sutaupomos: sėklos, degalų, darbo laiko ir remonto sąnaudos. Įsigytas dvidešimties metrų, bei ženkliai didesnės talpos purkštuvas, net trigubai padės sutaupyti darbo laiko ir degalų sąnaudas. Taip pat, bus taupomos trąšų, augalų apsaugos priemonių ir remonto sąnaudos. Įsigijus kombainą, bus galima savo produkciją nukulti optimaliausiu laiku. Nereikės taikytis prie kūlimo paslaugas teikiančių asmenų, nenukentės produkcijos kokybė, bus išvengta didelių produkcijos nuostolių. Taip pat ūkininkas galės uždarbiauti laisvu laiku. Įsigijus didesnę priekabą, vienu važiavimu bus galima parvežti daugiau ūkio produkcijos, bus patiriama mažiau produkcijos netekties nuostolių. Taip pat ženkliai sumažės darbo laiko, remonto, degalų sąnaudos.

Įsigijus visus šiuos pirkinius pagerės ūkio produkcijos kokybė, padidės ūkio produktyvumas, konkurencingumas ir pelningumas. Ženkliai sumažės darbo laiko, degalų, sėklos, trąšų, augalų apsaugos priemonių, remonto sąnaudos. Dirbdamas su nuosava technika, ūkininkas ne tik pigiau pasigamins savo produkciją, bet ir darbus galės atlikti pačiu optimaliausiu laiku, ne taip, kaip su skolinta technika ar įsigijus žemės ūkio paslaugas.

Todėl produkciją bus galima pagaminti pačios geriausios kokybės. Taip pat ūkis galės laisvu laiku teikti žemės ūkio paslaugas, kurios ne tik dengs ūkio paskolos palūkanų sąnaudas, bet ir pagerins ūkio finansinę situaciją.

Paskolos teikiama nauda gyvulininkystės ūkiui

Gyvulininkystės ūkis ima paskolą galvijų kilimėliams, mėšlo šalinimo įrangai, srutų lagūnai, pieno perdirbimo įrangai, prekybiniam šaldytuvui įsigyti.

Galvijų kilimėliai sumažina nevaisingumo, mastito, sąnarių ir kitų ligų rizikas. Guolio kraiko sąnaudos sumažėja net 80 proc. Dėl geresnės karvių sveikatos ženkliai padidėja primilžis. Sumažėja kritusių ir nevaisingų gyvulių. Dėl to ženkliai išauga ūkio konkurencingumas ir pelningumas. Mėšlo šalinimo įranga padeda ženkliai sumažinti darbo laiko sąnaudas, palaikyti švaresnes gyvulių laikymo sąlygas, pagerinti gyvulių savijautą, sumažinti ligų ir infekcijos riziką, sukaupti kokybiškų organinių trąšų ir taip ženkliai pagerinti ūkio produktyvumą bei pelningumą.

Srutų lagūna padeda ūkininkui pasigaminti organinių trąšų, kuriomis bus galima tręšti ūkininko ganyklas ir grūdinius pasėlius. Šios trąšos ženkliai pagerins ūkio derlingumą ir užaugintos produkcijos kokybę, o tai ženkliai pagerins gyvulių produktyvumą. Pieno perdirbimo įranga padės ūkininkui daugiau uždirbti iš savo produkcijos pardavimo. Ūkininkas tiesiogiai vartotojui galės parduoti pieną, varškę, naminį sūrį, sviestą, grietinę. Produkcija bus galima gaminti įvairių skonių ir taip ženkliai išplėsti ūkio pirkėjų skaičių, gauti kelis kartus didesnes pajamas ir ženkliai didesnį pelną.

Ūkininkas atsižvelgdamas į rinką ir savo pirkėjus, pats galės nuspręsti už kokią kainą nori parduoti savo produkciją ir visada lanksčiai galės prisitaikyti prie vykstančių pokyčių. Prekybinio šaldytuvo įsigijimas padės ūkininkui visada išlaikyti savo produkciją šviežią ir kokybišką. Ūkininkas galės savo produkciją pardavinėti kasdieniniame vietinių ūkininkų turgelyje.

Visos šios ūkio įrangos įsigijimas padės ūkiui ženkliai padidinti ūkio derlingumą, produktyvumą, pelningumą ir konkurencingumą, pagerinti gyvulių sveikatą ir komfortabilumą. Sumažinti trąšų ir darbo laiko sąnaudas. Padės tapti nepriklausomu nuo pieno supirkėjų, pačiam spręsti savo produkcijos pardavimo kainą ir prekybos laiką. Ūkininkas taps laisvesniu ir mažiau priklausomu nuo kitų.

IVS PASKOLOS visada pasiruošę suteikti paskolas ūkininkams

IVS PASKOLOS yra orientuotos į individualią žemės ūkio veiklą vykdančius asmenis. Mes žinome, kas paskolos ūkininkams yra labai reikalingos ir būtinos siekiant sėkmingai ūkininkauti. Mes suprantame, kad sumanūs ūkininkai sugeba įveikti daugelį ūkiui kylančių rizikų ir ūkininkauti produktyviai ir pelningai.

Mes tikime mūsų gamtą tausojančiais ir efektyviai dirbančiais ūkininkais ir jų veiklos perspektyvomis, todėl suteikiame paskolas naujiems, ką tik įsikūrusiems ar jau kurį laiką veiklą vykdantiems ūkininkams.

Mes suprantame, kad naujiems ir smulkiems ūkininkams yra svarbu paskolą gauti, kuo greičiau ir patirti kuo mažiau sąnaudų stengiantis ją gauti. Paskolas nuo 500 Eur iki 3000 Eur mes išduodame be turto įkeitimo. Mes suprantame kiek laiko ir pinigų atima įvairios biurokratinės procedūros, todėl mes taupome jūsų brangų laiką ir jūsų patogumui paskolos gavimo procedūrą ženkliai supaprastinome.

Norint gauti paskolą ūkiui, Jums reikia tik paspausti „Pildyti paraišką“ ir užpildyti trumputę paraišką, kurioje reikės atsakyti į kelis paprastus klausimus. Paraiškos užpildymas Jums truks vos kelias minutes, o paraišką gavę mūsų darbuotojai nedelsiant ims ją analizuoti ir susisieks su jumis jau tą pačią arba sekančią darbo dieną. Nuo paraiškos užpildymo jau po 1-2 darbo dienų Jūs galėsite džiaugtis gauta paskola ūkiui ir įgyvendinti visas savo ūkio svajones.

[PILDYTI PARAIŠKĄ]